SMS - diskuse

Vyhledat v diskuzích

Záloha SMS je pro mnoho uživatelů mobilních telefonů klíčovou funkcí, jelikož obsahují množství důležitých dat, které je vhodné efektivně třídit a uchovávat. Phonecopy nabízí zálohu SMS jako standardní funkci vedle zálohy kontaktů, kalendářových událostí, úkolů a poznámek u mobilních telefonů, které to umožňují. Jde o většinu novějších telefonů Nokia s operačním systémem Symbian, tedy o telefony z řady Nseries a Eseries, což jsou například Nokia N97, E72 ale kromě nich např. i Nokia 5800 XpressMusic nebo Nokia 9500.

Pro vložení komentáře se prosím přihlašte.

  • Speciálně kvůli importu SMS do telefonu s Androidem (10) jsem si aktivoval Premium účet, ale obnovení dat do telefonu z účtu PhoneCopy se neustále nedaří. Při pokusu o import jsem upozorněn, že bude třeba dočasně nechat systém nastaven tak, aby byl výchozím správcem SMS PhoneCopy, to potvrdím, ale synchronizace se stejně nezdaří (obnoví se vždy jen kontakty). Měli byste prosím nějaký tip, co ještě nedělám správně? Díky! boumis, 14.06.2020
    • Dobrý den, u poslední synchronizace vidíme zaškrtnuté pouze kontakty.

      Zkuste prosím v aplikaci, v menu pod tlačítkem s ozubeným kolem, zvolit tlačítko Zdroje. Zde by měly být SMSky zaškrtnuté. Pokud jsou, zkuste zaškrtnutí zrušit, jít zpět. Aplikaci ukončit a spustit znovu, poté ty SMSky opět vybrat na stejném místě.

      Nyní byste měl mít v postranním menu u akcí zálohování uvedeny jak kontakty, tak SMS. Prosíme potvrďte, zda se to povedlo. Pokud se přesto nic nepřenese, jedná se pravděpodobně o chybu aplikace na Androidu 10.
      PhoneCopy tým, 15.06.2020
      • Dobrý den, děkuji za tip, vím, u poslední synchronizace už jsem volil jen kontakty, chtěl jsem mít zkopírované aspoň něco. Vaše rada bohužel nepomohla, přenos stále havaruje na výzvě, ať povolím PhoneCopy přístup k SMS (což samozřejmě dělám). Abych Vám případně zbytečně nepřidělával práci, zkusím import SMS do jiného telefonu, abych vyloučil, nebo potvrdil, že se jedná o problém jednoho nebo více přístrojů. boumis, 15.06.2020
        • Odpověď odeslána na soukromý email. PhoneCopy tým, 15.06.2020