Asus Zenfone Max dan yedeklenen kişiler, fotoğraflar, videolar, sms mesajları ve arama günlükleri

Asus Zenfone Max

Güvenli buluta senkronizasyon için mevcut kılavuzlar

Desteklenen işlevler

  • Kişiler senkronizasyonu
  • SMS yedeklemesi
  • arama günlüğü yedeklemesi
  • fotoğraf senkronizasyonu
  • video senkronizasyonu
  • Otomatik senkronizasyon

kişiler, fotoğraflar, videolar, sms mesajları ve arama günlükleri verilerinizi Asus Zenfone Max cihazından çevrimiçi bir depolama alanına ve geri aktararak güvende ve güncel tutun.
Asus Zenfone Max cihazını PhoneCopy desteklenmektedir. Lütfen aşağıdaki ayarların ürün yazılımı sürümüne bağlı olarak biraz değişebileceğini unutmayın.

Onaylanan modeller

asus_z010d: open_phone/asus_z010 (qcom/msm8916)
asus_z010d: ww_phone/asus_z010 (qcom/msm8916)
asus_z010d: ww_phone/asus_z010_2 (qcom/msm8916)
asus_z010d: ww_phone/asus_z010_cd (qcom/msm8916)

Onaylanan sürümler

Android 6.0 Marshmallow
mmb29p (m3.3.11-zc550kl_215421_8916/unknown)
mmb29p (m3.3.10-zc550kl_215421_8939/unknown)
mmb29p (m3.3.10-zc550kl_215421_8916/unknown)
mmb29p (m3.3.6-zc550kl_215421_8939/unknown)
mmb29p (m3.3.6-zc550kl_215421_8916/unknown)
mmb29p (m3.1.42-zc550kl_20236_8916/unknown)
mmb29p (m3.1.40-zc550kl_20236_8939/unknown)
mmb29p (m3.1.40-zc550kl_20236_8916/unknown)
mmb29p (m3.1.39-zc550kl_20236_8916/unknown)
mmb29p (unknown/unknown)
Android 5.0 Lollipop
lrx22g (m3.1.38-zc550kl_20236_8916/unknown)
lrx22g (m3.1.27-zc550kl_20236_8916/unknown)
lrx22g (unknown/unknown)

Haberler

11.10.2023
We detected PhoneCopy app on Asus Zenfone Max phone in Estonya. All kişiler ve sms mesajları were backed up.
6.12.2022
Asus Zenfone Max phone was synchronized by PhoneCopy user in Filipinler. His kişiler ve sms mesajları were transferred.
10.11.2019
A new phone user has synchronized his kişiler to PhoneCopy from Fransa.
26.10.2019
Recently we got new user of Asus Zenfone Max also in Hindistan. He is using PhoneCopy for backup of kişiler.

Asus Zenfone Max üzerinde çalışan Android sürümleri

PhoneCopy for Android uygulaması çeşitli Android sürümlerini desteklemektedir. Kullanıcılarımız Android 6.0 Marshmallow (59.51%), Android 5.0 Lollipop (40.49%) çalıştıran Asus Zenfone Max cihazlarını senkronize etti.

Grafik, çeşitli Android sürümlerinde çalışan Asus Zenfone Max cihazının PhoneCopy ile yedeklenmesini göstermektedir.

dünya genelindeki Asus Zenfone Max kullanıcıları

Asus Zenfone Max, PhoneCopy kullanıcıları tarafından Filipinler (Pilipinas) - 57.14%, Hindistan (Bharôt, ভাৰত, ভারত, Bhārat, ભારત, भारत, Bhārata, ಭಾರತ, Bhāratam, ഭാരതം, Bharôtô, ଭାରତ, ਭਾਰਤ, भारतम्, Bārata, பாரதம், Bhāratadēsam, భారత దేశం) - 33.33%, Estonya (Eesti) - 4.76%, Fransa - 4.76% gibi ülkelerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Histogram, dünya genelinde PhoneCopy ile Asus Zenfone Max yedeklemesini göstermektedir.

Talimat metni - Nasıl yedekleme yapılır

Asus Zenfone Max 'dan

Talimatlar henüz sizin konuşma dilinize çevrilmemiştir.
If you want to transfer contacts from your Huawei device please use following screenshot guide.
  1. Download our PhoneCopy for Huawei application to your mobile device.
  2. After launching the application, create a new account from the application. If you have already created an account on web pages www.phonecopy.com, log in to this existing account in the application.
  3. After succesful login press "Synchronize" for complete synchronization, or press "Advanced & Account", select "One-way sync" and after choose "This device >> server" for one-way sync.

More detailed information and instructions include screenshots: how to backup and synchronize contacts from Huawei

For more information about our app, visit our PhoneCopy for Huawei page.


Let us just remind you, that for now PhoneCopy for Android transfers to server contacts, photos, videos, Call Logs and SMS.

Senkronizasyon esnasında herhangi bir problemle karşılaşırsanız Yardım İsteyin

Asus Zenfone Max 'a doğru

Talimatlar henüz sizin konuşma dilinize çevrilmemiştir.
If you want to transfer contacts to your Huawei device please use following screenshot guide.
  1. Download our PhoneCopy for Huawei application to your mobile device.
  2. After launching the application, create a new account from the application. If you have already created an account on web pages www.phonecopy.com, log in to this existing account in the application.
  3. After succesful login press "Synchronize" for complete synchronization, or press "Advanced & Account", select "One-way sync" and after choose "Server >> this device" for one-way sync.

More detailed information and instructions include screenshots: how transfer contacts to Huawei

For more information about our app, visit our PhoneCopy for Huawei page.


Let us just remind you, that for now PhoneCopy for Android transfers to server contacts, photos, videos, Call Logs and SMS.

Senkronizasyon esnasında herhangi bir problemle karşılaşırsanız Yardım İsteyin

Kullanıcı yorumları

Yorum yazmak için lütfen Giriş yapın

Tüm tartışmayı gör