Apple iPhone 13 mini dan yedeklenen kişiler, takvim, fotoğraflar ve videolar

Apple iPhone 13 mini

Güvenli buluta senkronizasyon için mevcut kılavuzlar

Desteklenen işlevler

  • Kişiler senkronizasyonu
  • Takvim senkronizasyonu
  • fotoğraf senkronizasyonu
  • video senkronizasyonu
  • Otomatik senkronizasyon

kişiler, takvim, fotoğraflar ve videolar verilerinizi Apple iPhone 13 mini cihazından çevrimiçi bir depolama alanına ve geri aktararak güvende ve güncel tutun.
Apple iPhone 13 mini cihazını PhoneCopy desteklenmektedir. Lütfen aşağıdaki ayarların ürün yazılımı sürümüne bağlı olarak biraz değişebileceğini unutmayın.

Haberler

30.06.2026
We detected PhoneCopy app on Apple iPhone 13 mini phone in Brezilya. All kişiler were backed up.
12.10.2025
We just got first user of this model in İrlanda! Someone just backed up his kişiler.
15.09.2025
Someone just used PhoneCopy for backup of Apple iPhone 13 mini in country Belçika. His kişiler were backed up.
12.09.2025
We detected PhoneCopy app on Apple iPhone 13 mini phone in Arnavutluk. All kişiler were backed up.
20.08.2025
We detected PhoneCopy app on Apple iPhone 13 mini phone in Seyşeller. All kişiler were backed up.

dünya genelindeki Apple iPhone 13 mini kullanıcıları

Apple iPhone 13 mini, PhoneCopy kullanıcıları tarafından Çekya (Czech Republic, Česká republika) - 54.17%, İngiltere (Y Deyrnas Unedig, Unitit Kinrick, Rìoghachd Aonaichte, Ríocht Aontaithe, An Rywvaneth Unys) - 20.60%, Danimarka (Danmark) - 5.24%, Amerika Birleşik Devletleri (Estados Unidos, États-Unis, ‘Amelika Hui Pū ‘ia) - 4.62%, Macaristan (Magyarország) - 2.56%, Kanada - 2.28%, Hindistan (Bharôt, ভাৰত, ভারত, Bhārat, ભારત, भारत, Bhārata, ಭಾರತ, Bhāratam, ഭാരതം, Bharôtô, ଭାରତ, ਭਾਰਤ, भारतम्, Bārata, பாரதம், Bhāratadēsam, భారత దేశం) - 1.42%, Grönland (Kalaallit Nunaat, Grønland) - 1.41%, Slovakya (Slovensko) - 1.27%, Birleşik Arap Emirlikleri (Al-’Imārat Al-‘Arabiyyah Al-Muttaḥidah, الإمارات العربيّة المتّحدة) - 0.94% gibi ülkelerde ve 51 başka ülkede sıklıkla kullanılmaktadır.

Haritada

Aşağıdaki ısı haritası, PhoneCopy kullanarak Apple iPhone 13 mini cihazlarını senkronize eden dünya genelindeki kullanıcılar arasındaki payı göstermektedir.

Talimat metni - Nasıl yedekleme yapılır

Apple iPhone 13 mini ile

Ayrıca ekran görüntüleriyle desteklenmiş ayrıntılı kılavuzlarımızı da kullanabilirsiniz: kişilerin iPhone/iPad'den nasıl aktarılacağına veya kişilerin iPhone/iPad'e nasıl aktarılacağına bakın.
  1. PhoneCopy for iPhone / iPad'i App Store'dan yükleyin.
  2. Uygulamayı başlatın ve görüntülenen sihirbazı izleyin. Zaten bir PhoneCopy hesabınız varsa giriş yapın, yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız kaydolun.
  3. Kişilere erişimi yetkilendirin ve ardından senkronize etmek istediğiniz kaynakları (hesapları) seçin. Ardından medyaya erişimi yetkilendirin ve fotoğraf ve/veya videoları senkronize etmek isteyip istemediğinizi seçin. PhoneCopy'ye medyanıza erişim izni vermezseniz, yalnızca kişileriniz senkronize edilecektir.
  4. PhoneCopy hesabınızda zaten medya varsa, bunları bu cihaza senkronize etmeyi (indirmeyi) tercih edebilirsiniz.
  5. Son olarak, tam senkronizasyonu gerçekleştirmek için Synchronize öğesine dokunun.

Takvimi senkronize etmeniz gerekiyorsa, iOS cihazlarıyla takvim senkronizasyonu kılavuzumuza bakın.

Senkronizasyon esnasında herhangi bir problemle karşılaşırsanız Yardım İsteyin

Kullanıcı yorumları

  • The iPhone application need not to be associated with profile as for other phones, all is automatic.
  • The application for iPhone cannot synchronize SMS and notes, because the Apple does not allow application access to them.
  • You can synchronize your calendars using CalDAV protocol.

Yorum yazmak için lütfen Giriş yapın

  • help import sms in iphone example ? rqcesa, 28.09.2020
    • Sorry, we don't provide SMS import to iPhone. We can only export it from iPhone to PhoneCopy. PhoneCopy destek takımı, 29.09.2020
Tüm tartışmayı gör