Samsung Galaxy S7 (sm-g930w8) dan yedeklenen kişiler, fotoğraflar, videolar, sms mesajları ve arama günlükleri

Samsung Galaxy S7 (sm-g930w8)

Güvenli buluta senkronizasyon için mevcut kılavuzlar

Desteklenen işlevler

  • Kişiler senkronizasyonu
  • SMS yedeklemesi
  • arama günlüğü yedeklemesi
  • fotoğraf senkronizasyonu
  • video senkronizasyonu
  • Otomatik senkronizasyon

kişiler, fotoğraflar, videolar, sms mesajları ve arama günlükleri verilerinizi Samsung Galaxy S7 (sm-g930w8) cihazından çevrimiçi bir depolama alanına ve geri aktararak güvende ve güncel tutun.
Samsung Galaxy S7 (sm-g930w8) cihazını PhoneCopy desteklenmektedir. Lütfen aşağıdaki ayarların ürün yazılımı sürümüne bağlı olarak biraz değişebileceğini unutmayın.

Onaylanan modeller

sm-g930w8: heroltebmc/heroltebmc (samsungexynos8890/universal8890)

Onaylanan sürümler

Android 8.0 Oreo
r16nw (g930w8vlu8cvg1/g930w8vlu8cvg1)
r16nw (g930w8vls8cti1/g930w8vls8cti1)
r16nw (g930w8vlu6cse1/g930w8vlu6cse1)
r16nw (g930w8vls6csc1/g930w8vls6csc1)
r16nw (g930w8vls5crj2/g930w8vls5crj2)
r16nw (g930w8vls5crj1/g930w8vls5crj1)
r16nw (g930w8vlu3cre3/g930w8vlu3cre3)
r16nw (unknown/g930w8vls8cti1)
r16nw (unknown/g930w8vls7ctb2)
r16nw (unknown/g930w8vlu6csb2)
r16nw (unknown/g930w8vlu6cse1)
r16nw (unknown/g930w8vls6csh1)
r16nw (unknown/g930w8vls6csc1)
r16nw (unknown/g930w8vlu5cri2)
r16nw (unknown/g930w8vls5crj2)
r16nw (unknown/g930w8vls5crj1)
r16nw (unknown/g930w8vls4crh1)
r16nw (unknown/g930w8vlu3cre3)
r16nw (unknown/g930w8vls3crg2)
Android 7.0 Nougat
nrd90m (g930w8vlu3brb2/g930w8vlu3brb2)
nrd90m (g930w8vls3brc2/g930w8vls3brc2)
nrd90m (g930w8vls3bra2/g930w8vls3bra2)
nrd90m (g930w8vlu2bqb6/g930w8vlu2bqb6)
nrd90m (g930w8vlu2bqe5/g930w8vlu2bqe5)
nrd90m (g930w8vlu2bqk4/g930w8vlu2bqk4)
nrd90m (g930w8vlu2bqg4/g930w8vlu2bqg4)
nrd90m (g930w8vlu2apk3/g930w8vls2bqf1)
nrd90m (g930w8vlu2bqh1/g930w8vlu2bqh1)
nrd90m (g930w8vls2bqf1/g930w8vls2bqf1)
nrd90m (unknown/g930w8vlu3brb2)
nrd90m (unknown/g930w8vls3brc2)
nrd90m (unknown/g930w8vls3bra2)
nrd90m (unknown/g930w8vlu2bqb6)
nrd90m (unknown/g930w8vlu2bqe5)
nrd90m (unknown/g930w8vlu2bqk4)
nrd90m (unknown/g930w8vlu2bqg4)
nrd90m (unknown/g930w8vlu2bqh1)
nrd90m (unknown/g930w8vls2bqf1)
Android 6.0 Marshmallow
mmb29k (g930w8vlu2apj4/g930w8vlu2apj4)
mmb29k (g930w8vlu2apk3/g930w8vlu2apk3)
mmb29k (g930w8vlu2api1/g930w8vlu2api1)
mmb29k (g930w8vlu1apd3/g930w8vlu1apd3)
mmb29k (g930w8vlu1apg1/g930w8vlu1apg1)
mmb29k (unknown/g930w8vlu2apj7)
mmb29k (unknown/g930w8vlu2apj4)
mmb29k (unknown/g930w8vlu2apk3)
mmb29k (unknown/g930w8vlu2api1)
mmb29k (unknown/g930w8vlu1apb7)
mmb29k (unknown/g930w8vlu1apd3)
mmb29k (unknown/g930w8vlu1apg1)

Haberler

27.06.2020
Recently we got new user of Samsung Galaxy S7 (sm-g930w8) also in Amerika Birleşik Devletleri. He is using PhoneCopy for backup of kişiler.
21.02.2020
First user from Pakistan just synced his kişiler on Samsung Galaxy S7 (sm-g930w8) phone.
5.11.2019
First user from Kanada just synced his kişiler on Samsung Galaxy S7 (sm-g930w8) phone.

Samsung Galaxy S7 (sm-g930w8) üzerinde çalışan Android sürümleri

PhoneCopy for Android uygulaması çeşitli Android sürümlerini desteklemektedir. Kullanıcılarımız Android 6.0 Marshmallow (39.62%), Android 8.0 Oreo (33.19%), Android 7.0 Nougat (27.19%) çalıştıran Samsung Galaxy S7 (sm-g930w8) cihazlarını senkronize etti.

Grafik, çeşitli Android sürümlerinde çalışan Samsung Galaxy S7 (sm-g930w8) cihazının PhoneCopy ile yedeklenmesini göstermektedir.

dünya genelindeki Samsung Galaxy S7 (sm-g930w8) kullanıcıları

İstatistiklerimize göre, PhoneCopy kullanıcıları Samsung Galaxy S7 (sm-g930w8) cihazını Kanada - 98.25%, Amerika Birleşik Devletleri (Estados Unidos, États-Unis, ‘Amelika Hui Pū ‘ia) - 1.17%, Pakistan (Pākistān, پاکستان) - 0.58% ülkelerinde veri yedeklemesi için kullanmaktadır.

Histogram, dünya genelinde PhoneCopy ile Samsung Galaxy S7 (sm-g930w8) yedeklemesini göstermektedir.

Talimat metni - Nasıl yedekleme yapılır

Samsung Galaxy S7 (sm-g930w8) ile

Ayrıca ekran görüntüleriyle desteklenmiş ayrıntılı kılavuzlarımızı da kullanabilirsiniz: kişilerin Android cihazından nasıl aktarılacağına veya kişilerin Android cihazına nasıl aktarılacağına bakın.
  1. PhoneCopy for Android uygulamamızı mobil cihazınıza indirin.
  2. Uygulamayı başlattıktan sonra, uygulama üzerinden yeni bir hesap oluşturun. www.phonecopy.com web sayfalarında zaten bir hesap oluşturduysanız, bu mevcut hesapla uygulamada giriş yapın.
  3. Başarılı bir girişten sonra, uygulamanın kurulum sihirbazını takip edin ve ardından (mevcut bir yedeği olan hesaplar için) Synchronize / (boş bir hesap için) Backup öğesini seçin veya Later düğmesine basıp tek yönlü senkronizasyon için yan menüden Back up contacts / Restore contacts seçeneğini belirleyin.

Uygulamamız hakkında daha fazla bilgi için, PhoneCopy for Android sayfamızı.

Senkronizasyon esnasında herhangi bir problemle karşılaşırsanız Yardım İsteyin

Kullanıcı yorumları

Yorum yazmak için lütfen Giriş yapın

  • For some strange reason, app cannot access phone contacts stored on device - after granting proper permission it will show 0 contacts. Checked with other contact app, and they can be accessed. Android 11 (Lineage OS 18.1), Sony Xperia ZX 1 Compact gladykov, 3.01.2022
    • Answered via private email. PhoneCopy destek takımı, 3.01.2022
      • Nuruseyd842@gmail.com seydnuru, 5.05.2022
Tüm tartışmayı gör