Apple iPhone, iPad, iPod - diskuse

• iPhone aplikaci není nutné asociovat s profilem jako u ostatních telefonů, vše je automatické.
  • Aplikace pro iPhone neumožňuje synchronizovat SMS a poznámky, protože Apple k nim nedovoluje přístup pro aplikace.
  • Kalendáře můžete synchronizovat pomocí aplikace PCalendars.

Pro vložení komentáře se prosím přihlašte.

• Nevíte, jak dostat sms ze Samsungu do iPhone 4S? Díky moc za radu... al.brenek, 23.07.2014
    • Bohužel to nejde. Aplikace pro iPhone neumožňuje synchronizovat SMS, protože Apple k nim nedovoluje přístup pro aplikace. Phonecopy tým, 23.07.2014
  • Dobrý den,
    synchronizoval jsem kontakty s iPhone 4S, ale přeneslo se jich pouze 140. v Telefonu jich je mnohem více. Kde je problém? A kde se nastaví synchronizace SMS?
    Děkuji
    Milan
    milanvanco, 18.07.2014
    • Aplikace pro iPhone neumožňuje synchronizovat SMS, protože Apple k nim nedovoluje přístup pro aplikace. Co se týká počtu Vaši kontaktů, aplikace primárně přistupuje ke kontaktům, které jsou uloženy v telefonu. Nemáte ty další kontakty propojené s Exchange? Phonecopy tým, 18.07.2014
  • Lze synchronizovat kontakty pokud mam aplikaci phonecopy pouze na PC ? Tzn. pripojim iphone a na PC spustm synchronizaci (tzn. ze nemam na iphone naistalovano phonecopy) martin.koci, 07.07.2014
    • Nikoliv. Potřebujete PhoneCopy pro iPhone/iPad a synchronizovat kontakty přes server PhoneCopy.com Phonecopy tým, 07.07.2014
  • Dobrý den, zálohovola jsem si kontakty ze Samsungu Wave na Phone copy a nyní bych je potřebovala přetáhnout do iPhone S5, je to možné? Děkuji za odpověď lanikmir, 18.04.2014
  • Dobrý den,
    na mém iPhone 4s se mi synchronizuje 0 kontaktu. Děkuji za radu...
    oni406, 24.03.2014
    • Dobry denm vecra (25.3.) jste provedl synchronizaci ze serveru a na iPhonu bylo vytvoreni 190 kontaktu - je jiz vse v poradku? Phonecopy tým, 26.03.2014
      • Ano, vše je v pořádku, nevím zda-li to bylo tim nebo náhoda, ale po asi 10 neuspěšných pokusech jsem zapnul zpřístupnění kontaktů pro iCloud a funguje to. oni406, 27.03.2014
  • Dobrý den,

mám problém se zobrazením kontaktů v iPhone 5s. V aplikaci se zobrazuje synchronizovaných kontaktů 617,ale v adrasáři je už nevidím. Ve skupinách potom není vidět žádná nová položka.
    Děkuji
    markytka, 08.03.2014
    • Pokud aplikace hlasi, ze je na iPhone 617 kontaktu, v adresari musi byt. Zkuste prosim aplikaci "Kontakty" restartovat. Vas aktualni pocet kontaktu na serveru je 475 - nejake jste na serveru mazala? Phonecopy tým, 26.03.2014
  • Dobry den, při synchronizaci mám chybu:Error creating Contact Groups (adress book error.......
    Nevíte prosím, kde je problém? Jindy mi synchro fungovala
    Dik
    jezcice, 30.01.2014
    • Dobrý den.
      Kde prosím a jak stáhnu aktuální aplikaci, píše mi to to samé co vám :-(
      Děkuji PJ
      petrus.75, 28.04.2014
      • Dobry den, vy mate posledni verzi aplikace 2.1 a v logu u vaseho iPhonu vidim, ze jste dneska dvakrat uspesne synchronizoval. Určitě vám aplikace píše chybu se skupinami, nebo vám spíše hlásí překročení FREE limitu (máte na PhoneCopy více jak 500 kontaktl)? Děkuji za upřesnění. Phonecopy tým, 28.04.2014
        • Moc děkuji, už se mi to podařilo. :) petrus.75, 28.04.2014
    • Dobry den, máte hodně starou verzi aplikace, aktualizujte na nejnovejší v AppStore prosím (aktuální je 2.1, máte 1.7.3). Pokud problémy přetrvají, ozvěte se prosím. Phonecopy tým, 03.02.2014
  • Dobrý den.
    Chci se zeptat, jak to vlastně funguje. Jestli u vás, nebo u Apple, netuším.
    Dneska jsem si aktualizoval iOS na poslední 7.0.4.
    Taky dneska - jsem od vás dostal mail, že jsem překročil počet zařízení.
    Jelikož mám telefon pořád stejný, jen novější iOS, chci se tedy zeptat (po předběžném zkoumání na vašich stránkách), ZMĚNÍ se nějaká identifikace toho samého telefonu po aktualizaci? Předpokládal bych, že ne, ale zdá se, že asi ano.
    Nějaký IMEI nebo něco jiného?
    clonyxxl, 27.01.2014
    • Přeji hezký den,
      bohužel Apple při jednom z update udělal to, že nám posílá pro každé zařízení unikátní kód. Ale ten se bohužel při změně iOS změní. My se pokusíme poznat to podle verze a údajů v naší aplikace, ale to se někdy nepodaří a pak dojde k tomu, že se iPhone objeví v seznamu zařízení dvakrát. Zařízení si můžete odebrat zde: https://www.phonecopy.com/cs/devices/
      Dříve Apple posílal IMEI, ale vzhledem k tomu, že to některé aplikace zneužívaly ke sledování uživatelů, změnili to na unikátní kód a tím se občas stane to, co se stalo bohužel i Vám. Omlouváme se.
      Phonecopy tým, 28.01.2014
  • Zdravim, je moznost nejak exportovat data, konkretne kontakty, do nejakeho souboru .txt nebo .xls? diky petr1985, 27.01.2014
    • Kontakty lze stáhnout v CSV a ten lze otevřít v Excelu. Je to v menu na stránce kontaktů Phonecopy tým, 28.01.2014
    • Po přihlášení jsou vpravo nahoře Zálohované položky a pod tím Kontakty.
      Po zobrazení kontaktů je asi nejlépe vpravo nahoře nad tabulkou dát zobrazit třeba XXX kontaktů - aby byly vidět všechny.
      Pak bude potřeba všechny označit vlevo fajfkou, a hned vedle klepnout na "další akce" - a tam je Exportovat vše do CSV

Ale teda taky jsem to těžce hledal :-(
      clonyxxl, 27.01.2014
  • Na iphonu mi nejede internet (přes GPRS ani Wifi) a budu jej posílat na opravu. Před tím, ale potřebuju dostat kontakty do androidu.
    Na iphonu mam nainstalovanou aplikace Phonecopy, ale bez netu nejde synchronizace.
    Jaky postup poradite?
    Pripojit iPhone k internetu pres iTunes nebo obecne pres PC se mi nepodarilo (nevim, jak na to)
    coolerman, 27.11.2013
  • Dobry den

Mam iPhone 4S. Pri synchronizacii mi skopirovalo 15 kontaktov vytvorenych po synchronizacii kontaktov z iTunes na iPhone.(tieto mi to nenakopirovalo) Neviete mi poradit, co mam spatne nastavene? Dakujem. Rozo
    rozo, 12.11.2013
    • Dobry den, používáte iCloud? Phonecopy tým, 14.11.2013
      • Dobrý deň. Používam. Vadí to?
        rozo, 29.12.2013
        • Podivejte se prosim do nastaveni iPhonu, dale pak "Posta, KOntakty, Kalendare" a tam mate seznam uctu, ktere mate prihlasene, pokud kazdy ucet rozkliknete, uvidite take, jestli tento ucet obsahuje i databazi kontaktu - jedna se o dalsi externi ucty jako Google, Exchange, CardDAV apod. - napojeni na dalsi sluzby. Mate tam nejaky? Dekuji za upresneni! Phonecopy tým, 02.01.2014
          • Pod mail, kontakty, kalendáre mám účty"
            -iCloud po rozkliknutí sú kontakty vypnuté
            -Rozo/gmail/ kontakty zapnuté
            -stavrolpo rozkliknutí kontakty nevidím, len info o účte ...
            rozo, 02.01.2014
  • Dobrý den, po synchronizaci z iPhone 4S se mi nesynchronizuje žádný kontakt. Je potřeba ještě nějaké nastavení v telefonu? Děkuji Gabina neznámý uživatel, 29.09.2013
    • Zodpovězeno emailem. Phonecopy tým, 30.09.2013
  • Dobry den, po synchronizaci z iPhone5 na Phonecopy server se mi prenesly jen 3 kontakty z cca 200...(kontakty mi prenesli v O2 z byvale nokie do iP5 nejakym jejich hardwarovym zarizenim a vsechno jinak funguje jak ma...) Martina martina, 27.09.2013
    • Dobry den, nyní to vypadá, že ve svém profilu na phonecopy.com máte skoro 300 kontaktů - je již vše v pořádku? Phonecopy tým, 30.09.2013
      • ano dekuji...jiz nejakym zahadnym zpusobem se vse uvedlo doporadku :o) tatoch, 04.10.2013
  • Dobrý den, potřebovala bych přenést všechny kontakty z mého iPhonu 4S do manželova iPhonu 5, ale tak, abychom oba měli svůj vlastní účet na Phonecopy a po tomto prvním přenosu už by si kontakty spravoval zvlášť. Jak na to? Děkuji Burešová ivanabur, 01.09.2013
    • Přeji hezký den Ivano, přenos kontaktů ze 4S do 5 doporučuji udělat podle návodu: http://www.howtotransfercontacts.com/from_Apple_iPhone_4S_to_Apple_iPhone_5 . Tím budete mít oba iPhony připojené k jednomu účtu a přenesete mezi nimi kontakty. Jakmile bude transfer dokončen, na telefonu Vašeho manžela se v aplikaci "odlogujete" a zvolíte funkci "Create New Account", čímž pro manžela vytvoříte vlastní účet a tam si bude nadále spravovat své kontakty. A Vám zůstane ten původní účet, přes který jste přenášela kontakty. Phonecopy tým, 01.09.2013
      • Děkuju moc, fungovalo to! Řešení tak jednoduché, že jsem myslela, že by to tak nešlo a ono ano. Takže díky Ivana ivanabur, 01.09.2013
        • :) Phonecopy tým, 02.09.2013
  • Používám PhoneCopy pro synchronizaci a hlavně pohodlnou úpravu uspořádání jmen kontaktů.
    V iPhone i v iPadu a také v automobilu na HandsFree používám zobrazení kontaktů:
    Příjmení, Jméno.
    PhoneCopy na webu však zobrazuje kontakty:
    Jméno, Příjmení.
    Když potřebuji udělat v kontaktech pořádek, musím si je představit v pořadí: říjmení, Jméno.
    DOTAZ: je možné ve PhoneCopy na webu přehodit sloupce Jméno, Příjmení na Příjmení, Jméno?
    Děkuji!
    DOTA
    verkarenda, 04.04.2013
    • Aktuálně to bohužel nejde, ale Váš námět jsme zařadili do seznamu úkolů do dalšího vývoje. Nemělo by to být složité. Phonecopy tým, 05.04.2013
      • Děkuji za odpověď!
        Měl bych ještě jednu malou poznámku:
        pro práci s PhoneCopy používám Firefox. Pokud zastavím kurzor myši na některém kontaktu - a to i nechtěně, třeba při přemýšlení, vyskočí mi po velmi krátké době krásné okénko se zobrazením detailu konaktu.
        To je pěkné. Ale někdy mi toto okénko zakryje pohled na okolní kontakty, které kontroluji.
        Okénko dříve, či později zmizí. Nedá se vypnout. Nezamýšlel jsem se nad jinou logikou spouštění okénka. Ale možná by to něco chtělo. Třeba jen do okénka vložit křížek pro zavření.
        verkarenda, 05.04.2013
        • Díky, ten křížek na zavření je dobrý nápad. Už jsem jej předal vývojářům. Phonecopy tým, 05.04.2013
  • Dobrý den, mám nově Iphone 5, po instalaci Phone Copy progamu mi otevření tohoto programu hlásí, že aplikace potřebuje povolení přístupu do kontaktů. Dle Vašich rad jít do " nastavení, soukromí a kontakty" a tam povolit program PHONE COPY, jsem to chtěl udělat, problém je ten, že jdu do "nastevení, pak soukromí, pak kontakty - ale v tomto menu NEMÁM uvedený program POHONE COPY, takže nemůžu zaškrtnout , aby povolil tomuto programu přístup ke kontaktům. Kde je prosím problém? Děkuji kozel, 19.12.2012
    • Už je k dispozici na AppStore verze 1.8.1, která tento problém řeší Phonecopy tým, 21.12.2012
  • Dobrý den,
    exportuji-li kontakty z gmailu ve formátu vcard do desktopové verze phonecopy, diakritika provede opravdu nepěkné kusy - lze to odstranit jinak než ručním přepsáním kontaktů na gmailu ?
    Děkuji za opdpověď
    mor2moon, 23.10.2012
    • Již by mělo být vyřešeno, na windows.phonecopy.com je nová verze, která problémy s diakritikou řeší Phonecopy tým, 21.12.2012
  • Dobrý den, mam v iPhonu instalovaný program PCalendars a po synchronizaci se serverem se nahrály data pouze do listopadu 2012, přitom po připojení přes PC jsou data až do konce roku 2013? Můžete mi poradit, jak vše nahrát do mobilu? Děkuji kony, 23.08.2012
    • PCalendars v aktuální verzi synchronizuje do iPhone pouze období -1/+3 měsíce. Phonecopy tým, 24.08.2012
  • Dobrý den, nedaří se mi najít způsob, jak odstarnit poslední synchronizaci. Nejdříve jsem do nového iPhone nainstaloval vaši super aplikaci a stáhnul kontakty. Vše OK. Jenže pak jsem dojel domů a připojil telefon k iTunes a ten si tam nahrál starou verzi kontaktů. Tak jsem se pokusil opět stáhnout kontakty z Phonecopy, ale ten si přidal ty neuspořádané kontakty k těm původním srovnaným a teď mám v mobilu obojí. Někde jsem četl, že mohu použít historii. V momentě synchronizace po iTumes synchronizaci mi totiž prográmek nenabídnul možnost synchro jenn v jednom směru. Jinak ale doporučuji váš program všudemožně, už jsem si i ověřil, že i mezi iphone a nokií vše funguje perfektně (dokonce nahrál kontakty třeba i s fotkou přiřazenou ke kontaktu). Takže ode mne máte 5 hvězdiček. Díky za radu. ekamel, 30.11.2011
    • Přeji hezký den,
      jsme rádi, že jste spokojený. Bohužel nejste první, kdo má problém s iTunes poté, co přehrají kontakty přes verzi z PhoneCopy. Pokud Vám iTunes něco smazaly, tak to naleznete pod tlačítkem "Smazané kontakty". Každý kontakt si drží i svou historii, takže můžete i obnovit každý kontakt ve verzi před včerejškem. To, které kontakty se změnily vidíte na hlavní stránce po nahlášení. A pokud se Vám některé kontakty nahrály dvakrát, použijte prosím "Vyhledat duplicity" pod tlačítkem "Další akce". Do budoucna připravujeme něco jako "stroj času", že se vrátíte k verzi dat, která byla na serveru v určitý okamžik, ale bohužel to ještě chvilku potrvá . . doufám, že i tak si s Vaším problémem nějak poradíte.
      Phonecopy tým, 01.12.2011
  • potřeboval bych poradit,jestli jde ukládat sms do phonecopy. Děkuji bronapetru, 24.05.2011
    • Aplikace pro iPhone neumožňuje synchronizovat SMS a poznámky, protože Apple k nim nedovoluje přístup pro aplikace (není žádné API). Phonecopy tým, 25.05.2011
  • jak zruším nastavenou synchronizaci mezi Google kalendářem a PhoneCopy. Natvrdo a natrvalo nechci synchronozovat kalendář, ale pouze kontakty.Prosímo radu
    radek, 16.11.2010
    • Synchronizace s google kalendářem synchronizuje pouze události. Zrušit ji můžete v menu nastavení > Profily > Google > Smazat. Phonecopy tým, 18.11.2010