Xiaomi Mi 11 Ultra dan yedeklenen kişiler, fotoğraflar, videolar, sms mesajları ve arama günlükleri

Xiaomi Mi 11 Ultra

Güvenli buluta senkronizasyon için mevcut kılavuzlar

Desteklenen işlevler

  • Kişiler senkronizasyonu
  • SMS yedeklemesi
  • arama günlüğü yedeklemesi
  • fotoğraf senkronizasyonu
  • video senkronizasyonu
  • Otomatik senkronizasyon

kişiler, fotoğraflar, videolar, sms mesajları ve arama günlükleri verilerinizi Xiaomi Mi 11 Ultra cihazından çevrimiçi bir depolama alanına ve geri aktararak güvende ve güncel tutun.
Xiaomi Mi 11 Ultra cihazını PhoneCopy desteklenmektedir. Lütfen aşağıdaki ayarların ürün yazılımı sürümüne bağlı olarak biraz değişebileceğini unutmayın.

Onaylanan modeller

m2102k1c: star/star (qcom/star)
m2102k1c: vayu_global/vayu (qcom/msmnile)
m2102k1c: vayu_global/vayu (qcom/vayu)
m2102k1g: star_eea/star (qcom/star)
m2102k1g: star_global/star (qcom/star)
m2102k1g: star_in/star (qcom/star)
m2102k1g: surya_eea/surya (qcom/sm6150)

Onaylanan sürümler

Android 14
ap2a.240905.003 (unknown/unknown)
Android 13
tkq1.220829.002 (unknown/unknown)
Android 12
sq1d.220105.007 (unknown/unknown)
sq1d.211205.016.a1 (unknown/unknown)
skq1.211006.001 (4.3cpl2-11.3-4722.1-0217_0124_2445855293,4.3cpl2-11.3-4722.1-0217_0124_2445855293/unknown)
skq1.211006.001 (unknown/unknown)
Android 11
rkq1.201112.002 (unknown/unknown)

Haberler

2.04.2025
Even in Japonya we have a user with Xiaomi Mi 11 Ultra phone. He backs up his kişiler, medya, sms mesajları ve arama günlükleri.
Android 14 can be officially updated even on Xiaomi Mi 11 Ultra.
1.04.2025
Recently we got new user of Xiaomi Mi 11 Ultra also in Endonezya. He is using PhoneCopy for backup of kişiler, sms mesajları ve arama günlükleri.
17.01.2024
User from Rusya has synchronized kişiler, sms mesajları ve arama günlükleri with his phone.
20.11.2023
User from Danimarka has synchronized kişiler ve sms mesajları with his phone.
21.03.2023
Xiaomi Mi 11 Ultra now offers Android 13 update.
9.04.2022
We detected PhoneCopy app on Xiaomi Mi 11 Ultra phone in Romanya. All kişiler were backed up.
31.01.2022
Update Xiaomi Mi 11 Ultra to Android 12 is available including the fully working contact, SMS, photo, and video backup to PhoneCopy Cloud.
23.05.2021
We freshly support Xiaomi Mi 11 Ultra with Android 11 OS for photo, video, call logs, SMS and contact backup.

Xiaomi Mi 11 Ultra üzerinde çalışan Android sürümleri

PhoneCopy for Android uygulaması çeşitli Android sürümlerini desteklemektedir. Kullanıcılarımız Android 13 (51.56%), Android 12 (29.69%), Android 11 (17.19%), Android 14 (1.56%) çalıştıran Xiaomi Mi 11 Ultra cihazlarını senkronize etti.

Grafik, çeşitli Android sürümlerinde çalışan Xiaomi Mi 11 Ultra cihazının PhoneCopy ile yedeklenmesini göstermektedir.

dünya genelindeki Xiaomi Mi 11 Ultra kullanıcıları

Xiaomi Mi 11 Ultra, PhoneCopy kullanıcıları tarafından Almanya (Deutschland) - 82.31%, Suriye (Suriyah, سورية) - 3.85%, İngiltere (Y Deyrnas Unedig, Unitit Kinrick, Rìoghachd Aonaichte, Ríocht Aontaithe, An Rywvaneth Unys) - 3.08%, Endonezya - 1.54%, Rusya (Rossiya, Rossiâ, Россия) - 1.54%, Amerika Birleşik Devletleri (Estados Unidos, États-Unis, ‘Amelika Hui Pū ‘ia) - 1.54%, Fransa - 1.54%, Pakistan (Pākistān, پاکستان) - 0.77%, Romanya (România) - 0.77%, Danimarka (Danmark) - 0.77% gibi ülkelerde ve 3 başka ülkede sıklıkla kullanılmaktadır.

Histogram, dünya genelinde PhoneCopy ile Xiaomi Mi 11 Ultra yedeklemesini göstermektedir.

Talimat metni - Nasıl yedekleme yapılır

Xiaomi Mi 11 Ultra ile

Ayrıca ekran görüntüleriyle desteklenmiş ayrıntılı kılavuzlarımızı da kullanabilirsiniz: kişilerin Android cihazından nasıl aktarılacağına veya kişilerin Android cihazına nasıl aktarılacağına bakın.
  1. PhoneCopy for Android uygulamamızı mobil cihazınıza indirin.
  2. Uygulamayı başlattıktan sonra, uygulama üzerinden yeni bir hesap oluşturun. www.phonecopy.com web sayfalarında zaten bir hesap oluşturduysanız, bu mevcut hesapla uygulamada giriş yapın.
  3. Başarılı bir girişten sonra, uygulamanın kurulum sihirbazını takip edin ve ardından (mevcut bir yedeği olan hesaplar için) Synchronize / (boş bir hesap için) Backup öğesini seçin veya Later düğmesine basıp tek yönlü senkronizasyon için yan menüden Back up contacts / Restore contacts seçeneğini belirleyin.

Uygulamamız hakkında daha fazla bilgi için, PhoneCopy for Android sayfamızı.

Senkronizasyon esnasında herhangi bir problemle karşılaşırsanız Yardım İsteyin

Kullanıcı yorumları

Yorum yazmak için lütfen Giriş yapın

Tüm tartışmayı gör